Do następnego meczu pozostało

Rezerwy powalczą o finał Pucharu Polski na szczeblu Pomorskiego ZPN

W środę 31 maja rozegrany zostanie półfinałowy mecz w rozgrywkach Pucharu Polski Pomorskiego ZPN pomiędzy Chojniczanką II a Gedanią Gdańsk. Spotkanie zaplanowano na godzinę 19:30 na boisku Modrak.

Rywal naszych rezerw to aktualnie 3 zespół rozgrywek III Ligi (grupa II). Jednym z kluczowych zawodników Gedanii, jest były napastnik Chojniczanki – Adam Duda. 32-latek w tym sezonie zdobył 10 goli na boiskach III Ligi.

Chojniczanka II w drodze do półfinału wyeliminowała Zenit Łęczyce, Borowiak Czersk, Centrum Pelplin i Grom Nowy Staw. Teraz, stanie przed szansą powalczenia o udział w finale. Drużyna, która wygra rozgrywki o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim otrzyma 40 tysięcy złotych oraz prawo gry w pucharowych rozgrywkach na szczeblu centralnym w kolejnym sezonie.

Proudly made by