Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Powiśle Dzierzgoń – Chojniczanka II 0:3 (0:2)

Rezerwy Chojniczanki z kolejnym zwycięstwem w rozgrywkach pomorskiej IV Ligi. Nasz drugi zespół pokonał na wyjeździe Powiśle Dzierzgoń 3:0 i z kompletem punktów przewodzi ligowej stawce.

Cieszymy się bardzo ze zwycięstwa drugiego zespołu. Wynik w piłce seniorskiej jest istotny. Został on dzisiaj zrealizowany w bardzo dobrym stylu. To zasługa całego klubu, który mocno na to pracuje, aby tworzyć środowisko do rozwoju dla każdego zawodnika. Musimy cały czas dbać o podnoszenie jakości w funkcjonowaniu zespołu rezerw, aby przygotować zawodników do gry seniorskiej – komentował trener Michał Wirkus.

3. KOLEJKA IV LIGA POMORSKA: POWIŚLE DZIERZGOŃ – CHOJNICZANKA II 0:3 (0:2)
0:1 – Mateusz Meyer (5′)
0:2 – Antoni Prałat (45′)
0:3 – Kacper Madej (89′)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Szabłowski – Rafał Majtyka, Szymon Kornatowski, Jakub Goliński, Mateusz Meyer, Filip Pawlak, Konrad Formela (74′ Adam Wróblewski), Maciej Zagraba (55′ Kacper Skonieczny), Marcin Kozina (69′ Jakub Żywicki), Kacper Korczyc (80′ Kacper Madej), Antoni Prałat

W następnej kolejce nasz drugi zespół zmierzy się w Chojnicach z Suprą Kwidzyn. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 20 sierpnia o godzinie 11:00 na boisku Modrak.

Proudly made by