Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Powiśle Dzierzgoń – Chojniczanka II 2:1 (1:0)

Rezerwy Chojniczanki przegrały z Powiślem Dzierzgoń 1:2 w meczu 30. kolejki IV Ligi RWS Investment Group. Jedynego gola dla naszej drugiej drużyny zdobył Marcin Trojanowski. Drugi zespół Chojniczanki kończył ten mecz w dziesiątkę. W 78 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Marcin Trojanowski.

Zespół z Dzierzgonia od października 2022 nie przegrał meczu u siebie. Patrząc na tę statystykę, wiedzieliśmy, że czeka nas trudny mecz. Trudność tego spotkania polegała na sposobie gry jaki preferuje zespół rywala. My ze swojej strony staraliśmy się cały czas grać w taki sposób jaki trenujemy. Byliśmy bliscy tego, aby zdobyć punkty w tym meczu. Mieliśmy więcej sytuacji od gospodarzy, jednak brakuje nam jeszcze spokoju i doświadczenia. Nasz zespół zdobywa je w każdym kolejnym meczu – komentuje trener Michał Wirkus.

30. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: POWIŚLE DZIERZGOŃ – CHOJNICZANKA II 2:1 (1:0)
1:0 – Patryk Lewandowski (30′)
1:1 – Marcin Trojanowski (64′)
2:1 – Maciej Pietrzyk (68′)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Jędrzej Osowski, Kacper Kasperowicz, Rafał Majtyka, Maciej Kiełkucki (67′ Mateusz Kołtonowski) – Filip Pawlak, Jakub Żywicki (46′ Jeremiasz Grela), Konrad Formela, Maksymilian Boczek (80′ Fabian Gawroński), Szymon Stróżyński – Marcin Trojanowski

Rezerwy Chojniczanki spadły na czwartą pozycję w ligowej tabeli.

Proudly made by