[REZERWY] Przegrana w Wielką Sobotę

Drugi zespół Chojniczanki przegrał domowy mecz z MKS Solar Władysławowo. Spotkanie rozegrane w Wielką Sobotę zakończyło się wynikiem 1:2 (0:0).

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Jak zauważył trener Tomasz Fojut, nasza ekipa wyglądała zdecydowanie lepiej na tle swojego rywala, ale zabrakło konsekwencji wykończenia akcji w polu karnym zespołu z Władysławowa, a mecz zakończył się przegraną.

„Piłkarsko byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym i nasza gra wyglądała naprawdę dobrze. Niestety to nie wystarcza, aby osiągnąć pożądany rezultat. Musimy być zespołem bardziej konkretnym pod bramką przeciwnika i bardziej odpowiedzialnym w fazach przejściowych. Ten wynik był dla nas naprawdę ciężki do zaakceptowania i mam nadzieję, że wiele nas takie spotkanie nauczy” – mówił po meczu trener Fojut.

Od 69 minuty spotkania chojnicki zespół grał w przewadze po tym, jak Tomasz Bigott otrzymał drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji sędzia Rafał Szala pokazał czerwony kartonik. Pomimo tego, nie udało się doprowadzić do remisu.

Po przegranej naszej zespół zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 30 punktów.