Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Radunia II Stężyca – Chojniczanka II 3:1 (1:1).

Podopieczni trenera Michała Wirkusa odnotowali trzecią porażkę w tym sezonie IV Ligi. Spotkanie z drugą drużyną Raduni Stężyca zakończyło się wynikiem 3:1. Wyjątkowej urody bramkę dla naszego zespołu zdobył Jakub Żywicki.

Przegraliśmy mecz po bardzo słabym spotkaniu w naszym wykonaniu. Tym należy rozpocząć i tym zakończyć. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia naszemu młodemu bramkarzowi – Dawid Lic opuścił boisko na noszach po tym jak został kopnięty w głowę – komentował trener Wirkus.

11. KOLEJKA IV LIGA POMORSKA: RADUNIA II STĘŻYCA – CHOJNICZANKA II 3:1
1:0 – Dominik Stolc (23′)
1:1 – Jakub Żywicki (39′)
2:1 – Jakub Rendzio (62′)
3:1 – Dominik Stolc (92′)

W 35 minucie nasz drugi zespół zmarnował rzut karny, podyktowany po faulu na Mateuszu Meyerze. Strzał z jedenastu metrów Marcina Trojanowskiego obronił bramkarz Raduni.

CHOJNICZANKA II: Mateusz Lic (82″ Jakub Lepak) – Szymon Kornatowski, Rafał Majtyka, Mateusz Kołtonowski, Maciej Kiełkucki (46″ Miłosz Detmer), Jakub Romanik, Jakub Chudziak (46″ Adam Wróblewski), Mateusz Meyer, Jakub Żywicki, Marcin Trojanowski, Kacper Skonieczny

Proudly made by