[REZERWY] Radunia Stężyca – Chojniczanka II 7:0 (2:0)

Trzeci mecz sparingowy rezerw Chojniczanki. Podopieczni trenera Michała Wirkusa przegrali w ostatni weekend z drugoligową Radunią Stężyca 7:0.

Gra kontrolna z zespołem drugoligowym, to świetna lekcja dla naszych młodych zawodników. Na tle tak wymagającego rywala zaprezentowaliśmy się momentami bardzo dobrze. Szczególnie w pierwszej połowie toczyliśmy wyrównany pojedynek z zespołem Raduni. Niejednokrotnie wychodziliśmy spod pressingu rywala akcjami wielopodaniowymi. Druga połowa zmieniła nieco obraz gry naszego zespołu. Radunia przejęła inicjatywę nad meczem. Dopiero w ostatnim kwadransie nasz zespół stworzył swoje sytuacje. Pomimo wysokiego wyniku jestem zadowolony z organizacji naszej gry. Zawodnicy otrzymali dużo materiału do analizy. Poprawa niektórych umiejętności wymaga czasu. Z naszym każdym treningiem i meczem, nasi zawodnicy zyskują doświadczenie, które było kluczowe w grze z zespołem Raduni – komentował po meczu trener Wirkus.

SPARING NR 3 (STĘŻYCA): RADUNIA STĘŻYCA – CHOJNICZANKA II 7:0 (2:0)
1:0 – Wojciech Łuczak
2:0 – Jan Furman
3:0 – Sebastian Deja