Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Rafał Majtyka i Marcin Trojanowski na dłużej w Chojniczance

Rezerwy Chojniczanki rozpoczynają przygotowania do sezonu 2023/24 na boiskach pomorskiej IV Ligi. Nowy sezon zaczynamy także od ważnej informacji w kontekście drugiego zespołu Chluby Grodu Tura. Rafał Majtyka i Marcin Trojanowski przedłużyli umowy z naszym klubem o kolejny rok.

Zarówno Majtyka jak i Trojanowski to kluczowi zawodnicy drugiej drużyny. Obaj w trakcie sezonu pełnili także funkcję kapitana.

Rafał Majtyka reprezentował Chojniczankę w latach 2014-17, gdy był zawodnikiem pierwszego zespołu. Do Chojnic wrócił w 2021 roku, by wzmocnić defensywę drugiej drużyny Chojniczanki.

Marcin Trojanowski grał w Chojniczance w latach 2010-12. Na Mickiewicza 12 wrócił w 2020 roku. Wcześniej funkcjonował w strukturach pierwszego zespołu. Od sezonu 2022/23 już na stałe został włączony do drugiego zespołu, gdzie też w ostatnim czasie był najskuteczniejszym zawodnikiem tej drużyny.

Proudly made by