Do następnego meczu pozostało

Rezerwy rozpoczęły przygotowania

Poniedziałek 10 stycznia to nie tylko początek przygotowań pierwszego zespołu Chojniczanki. Tego samego dnia ruszyły także przygotowania drugiej drużyny Chojniczanki.

 

Pierwsze zajęcia odbyły się już pod wodzą nowego szkoleniowca Chojniczanki II, Piotra Kieruzela.
Ten tydzień poświęcony będzie głównie na odpowiednie zapoznanie się z zespołem. Z powodu przedłużającej się wymiany nawierzchni na boisku Modrak, drużyna będzie trenować na boisku obok głównej płyty Stadionu Miejskiego Chojniczanka 1930. W planie są także zajęcia na klubowej siłowni oraz badania wydolnościowe. Na koniec tego tygodnia rezerwy zagrają mecz sparingowy z Elaną Toruń. Pierwszy sparing Chojniczanki II rozegrany zostanie na boisku przy ulicy 63 Pułku Piechoty w Toruniu w sobotę o godzinie 12:00.

Pierwsza kolejka rundy wiosennej IV Ligi zaplanowana została na weekend 5-6 marca. Rywalem rezerw będzie Gryf Wejherowo. Do końca rundy zasadniczej pozostało 5 kolejek. W walce Chojniczanki II o zajęcie miejsca w grupie mistrzowskiej pozostały jednak tylko cztery mecze, ponieważ w 20. kolejce żółto-biało-czerwonych czeka pauza z powodu nieparzystej liczby drużyn w bieżących rozgrywkach. Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej rezerwy plasują się na 11 pozycji w tabeli ze stratą dwóch punktów do strefy mistrzowskiej.

Proudly made by