Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Sparta Sycewice – Chojniczanka II 0:0

Rezerwy Chojniczanki inaugurują rundę wiosenną bezbramkowym remisem ze Spartą Sycewice.

Mecz w bardzo trudnych warunkach na trudnym terenie. Jestem zadowolony z realizacji założeń techniczno – taktycznych, które z uwagi na warunki musiały ulec modyfikacji. Tym bardziej cieszy rozumienie sytuacji boiskowej przez naszych zawodników. Przestawienie się z gry kombinacyjnej na grę bardziej pragmatyczną bywa trudne. Taki mecz jak dzisiejszy zdecydowanie rozwija cech wolicjonalne i charakter, który w piłce jest niezbędny – komentował po meczu trener Michał Wirkus.

20. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: SPARTA SYCEWICE – CHOJNICZANKA II 0:0

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Czesław Raburski, Kacper Kasperowicz, Jędrzej Osowski, Szymon Zimnicki, Rafał Majtyka, Filip Pawlak, Konrad Formela, Mateusz Kołtonowski, Maciej Kiełkucki (13′ Fabian Gawroński), Marcin Trojanowski

W następnej kolejce nasza druga drużyna zagra na Modraku z Bytovią Bytów (sobota, 11:00)

Proudly made by