Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Sparta Sycewice – Chojniczanka II 1:1

Chojniczanka II zremisowała ze Spartą Sycewice 1:1 w meczu drugiej kolejki grupy spadkowej IV Ligi. Jedynego gola dla rezerw Chojniczanki strzelił Adam Stefański po asyście Bartłomieja Gajdy.

 

Za nami kolejny mecz, który bardziej koncentrował uwagę na aspektach wolincjonalnych, w meczu było więcej walki i szarpanej gry niż czysto piłkarskich umiejętności, które mogłyby zaprezentować oba zespoły. Cieszy ambitna walka naszych młodych zawodników. Po raz kolejny pozytywnie zareagowaliśmy w niesprzyjających okolicznościach, wyrównując wynik zaraz po stracie bramki na 0-1. Fakty są takie, że bez wzmocnień z pierwszego zespołu, to młodzi zawodnicy muszą wziąć na siebie odpowiedzialność za wynik i przyszłość tego zespołu. Z każdym takim kolejnym spotkaniem nabieramy jako zespół niezbędnego doświadczenia, które powinno zaprocentować u zawodników w przyszłości. Teraz skupiamy się już na kolejnym przeciwniku. U siebie, w dobrych warunkach, będziemy chcieli zaprezentować piłkę, która będzie nas satysfakcjonowała – mówił po spotkaniu trener Piotr Kieruzel.

Chojniczanka II zagrała w składzie: Sebastian Sobolewski – Rafał Majtyka, Bartłomiej Gajda, Jędrzej Osowski (46' Krystian Ryfa) – Czesław Raburski, Michał Marszałkiewicz, Kacper Madej, Mateusz Koniuszy (60' Mateusz Kołtonowski) – Adam Stefański, Kacper Sztuka, Jeremiasz Grela

Proudly made by