Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Sparta Sycewice – Chojniczanka II 3:1 (2:0)

Nieudaną inaugurację nowego sezonu w pomorskiej IV lidze mają za sobą rezerwy Chojniczanki. Nasz drugi zespół przegrał w 1. kolejce z ligowym beniaminkiem – Spartą Sycewice – 3:1. Jedyną bramkę dla Chojniczanki II w tym meczu zdobył Michał Marszałkiewicz z rzutu karnego.

1.KOLEJKA IV LIGA: SPARTA SYCEWICE – CHOJNICZANKA II 3:1 (2:0)
1:0 – Łukasz Skierka (8′)
2:0 – Łukasz Skierka (25′)
2:1 – Michał Marszałkiewicz (46′ – z rzutu karnego)
3:1 – Łukasz Skierka (51′ – z rzutu karnego)

W 87 minucie Marcin Trojanowski nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz Sparty obronił)

CHOJNICZANKA II: Jakub Banach – Rafał Majtyka, Bartłomiej Gajda, Krystian Ryfa – Mateusz Kołtonowski (80′ Szymon Galikowski), Mateusz Remiszka, Michał Marszałkiewicz, Kacper Madej (46′ Mateusz Tomaszewski), Czesław Raburski (65′ Jędrzej Osowski) – Marcin Trojanowski, Jeremiasz Grela (74′ Kacper Sztuka)

-W pierwszej połowie meczu nie realizowaliśmy swoich założeń, co utrudniło nam grę w ofensywie, natomiast szereg błędów indywidualnych pozwolił wyjść przeciwnikowi na prowadzenie. Mimo bardzo dobrego początku drugiej połowy i strzeleniu bramki kontaktowej, po kilku minutach kolejny raz daliśmy szansę przeciwnikowi na zwiększenie prowadzenia co brutalnie wykorzystał. Przed nami czas krótkiej analizy i tydzień ciężkiej pracy przed kolejnym spotkaniem – mówił po meczu trener Piotr Ciołkowski.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by