Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Start Pruszcz – Chojniczanka II 3:2 (3:1)

Porażką 3:2 zakończył się sobotni sparing Chojniczanki II ze Startem Pruszcz. Gole dla drużyny rezerw zdobywał Mateusz Koniuszy i Kacper Sztuka.

 

Posiadanie piłki i optyczna przewaga nie przełożyła się na wynik. Przeciwnik wyprowadzał groźne kontrataki, których nie potrafiliśmy przerywać. Po dwóch takich wypadach straciliśmy pierwszą i trzecią bramkę. Myślę, że tak może wyglądać gra przeciwko solidnym czwartoligowym przeciwnikom. Musimy potraktować ten mecz jako lekcję i nauczyć się chronić przed kontrami. Samo prowadzenie gry nic nam nie da, jeżeli w ostatniej strefie nasi ofensywni zawodnicy nie będą ze sobą współpracowali. Niestety, za dużo było chęci indywidualnego wykończenia akcji. Był to dla nas cenny sparing, który wskazał nam braki i deficyty w naszej grze – komentował trener Chojniczanki II, Piotr Kieruzel.

SPARING NR 6 (ŚWIECIE): START PRUSZCZ – CHOJNICZANKA II 3:2 (3:1)
Dla Chojniczanki II: Mateusz Koniuszy (15') i Kacper Sztuka (75')

CHOJNICZANKA II: Jakub Lepak (46' Sebastian Sobolewski) – Rafał Majtyka, Krystian Ryfa, Jędrzej Osowski – Czesław Raburski (46' Szymon Galikowski), zawodnik testowany (46' Maksymilian Nita), Michał Marszałkiewicz (46' Kacper Madej), Mateusz Kołtonowski (46' Bartłomiej Gajda) – Konrad Formela (46' Mateusz Remiszka), Jeremiasz Grela (46' Kacper Sztuka), Mateusz Koniuszy (46' Sylwester Narloch)

Proudly made by