Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Stolem Gniewino – Chojniczanka II 0:0

Bezbramkowym remisem zakończyło się pierwsze spotkanie rezerw Chojniczanki w grupie mistrzowskiej IV Ligi RWS Investment Group. Podopieczni trenera Tomasza Pozorskiego udali się do lidera tabeli – Stolemu Gniewino i przywieźli do Chojnic jeden punkt.

Żółto-Biało-Czerwoni zaprezentowali się w Gniewinie z dobrej strony, wypracowując sobie kilka dobrych sytuacji bramkowych. Niestety, podobnie jak we wcześniejszych spotkaniach rundy wiosennej zabrakło zimnej krwi pod bramką rywala.

Chojniczanka II zajmuje 10 miejsce w tabeli z 27 punktami na koncie. W następnej kolejce nasze rezerwy zmierzą się z Pogonią Lębork.

22. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: STOLEM GNIEWINO – CHOJNICZANKA II 0:0

CHOJNICZANKA II: Jakub Banach – Karol Szopiński, Rafał Majtyka, Bartłomiej Gajda, Oskar Nowak – Czesław Raburski (65′ Szymon Zimnicki), Szymon Galikowski (46′ Mateusz Kołtonowski), Michał Marszałkiewicz, Mateusz Remiszka (70′ Kacper Boniecki) – Jakub Ryś, Szymon Emche (75′ Filip Grabowski)

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by