Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Stolem Gniewino – Chojniczanka II 4:1 (1:1)

Rezerwy Chojniczanki przegrały z trzecioligowym Stolemem Gniewino 1:4 w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej w IV Lidze. Jedynego gola dla Chojniczanki II zdobył Jeremiasz Grela.

 

Można być zadowolonym z pierwszej połowy spotkania. Poprawiliśmy rzeczy na których nam zależało czyli współpracę zawodników ofensywnych oraz zachowania zespołu w fazie obronnej. O porażce zadecydowały błędy indywidualne poszczególnych graczy. Każda z akcji bramkowych dla przeciwnika, rozpoczęła się w momencie, gdy wydawało się, że mamy kontrolę nad piłką i sytuacją na boisku. Trzecioligowy przeciwnik bez litości i z wyrachowaniem pokazał nam, że musimy nauczyć się grać bardziej odpowiedzialnie – mówił po meczu trener Chojniczanki II, Piotr Kieruzel.

SPARING NR 7 (GNIEWINO): STOLEM GNIEWINO – CHOJNICZANKA II 4:1 (1:1)
Dla Chojniczanki II: Jeremiasz Grela (34')

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Rafał Majtyka (46' Bartłomiej Gajda), Krystian Ryfa (55' Karol Kowalik), Jędrzej Osowski – Mateusz Kołtonowski, Szymon Galikowski (55' zawodnik testowany), Michał Marszałkiewicz (80' Maksymilian Nita), Mateusz Koniuszy (60' zawodnik testowany), Konrad Formela (70' Kacper Madej), Kacper Sztuka (46' Czesław Raburski) – Jeremiasz Grela.

Już w najbliższy weekend drużyna rezerw Chojniczanki zagra pierwszy ligowy mecz po zimowej przerwie. Drużyna trenera Piotra Kieruzela uda się do Wejherowa na mecz z tamtejszym Gryfem.

Proudly made by