Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Wda Lipusz – Chojniczanka II 2:1 (1:1)

To niestety nie było udane wznowienie rozgrywek IV Ligi dla rezerw Chojniczanki. Żółto-biało-czerwoni przegrali w Lipuszu z Wdą 2:1.

Wynik otworzył dobrze znany w Chojnicach Adam Duda po strzale z rzutu karnego. Kilka minut później faulowany w polu karnym Szymon Emche i tym razem jedenastka dla Chojniczanki II, którą na bramkę zamienił Michał Marszałkiewicz. Pomimo kilku sytuacji zespołu trenera Tomasza Pozorskiego, do siatki trafili jednak już tylko gospodarze. Gol Shotaro Obaty w 64 minucie zapewnił Wdzie trzy punkty.

21. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: WDA LIPUSZ – CHOJNICZANKA II 2:1 (1:1)
1:0 – Adam Duda (34′ – z rzutu karnego)
1:1 – Michał Marszałkiewicz (40′ – z rzutu karnego)
2:1 – Shotaro Obata (64′)

CHOJNICZANKA II: Szymon Lewandowski – Marcin Kurs, Bartłomiej Gajda, Rafał Majtyka, Oskar Nowak – Czesław Raburski (57′ Mateusz Remiszka), Szymon Galikowski (70′ Filip Grabowski), Michał Marszałkiewicz, Jakub Ryś (80′ Kacper Boniecki), Mateusz Kołtonowski (65′ Daniel Czerwiński) – Szymon Emche.

Rezerwy Chojniczanki utrzymały się na siódmej pozycji w tabeli, ale przewaga nad 11 miejscem wynosi już tylko 2 punkty.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by