Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Wda Świecie – Chojniczanka II 0:1

Rezerwy Chojniczanki wygrały ostatni sparing przed inauguracją nowego sezonu w rozgrywkach pomorskiej IV Ligi. Podopieczni trenera Michała Wirkusa pokonali czwartoligowca z sąsiedniego województwa kujawsko-pomorskiego – Wdę Świecie. Jedynego gola dla drugiej drużyny Chluby Grodu Tura zdobył Jakub Goliński po asyście Damiana Nowackiego.

Mecz na bardzo wysokim poziomie pod względem organizacji gry. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno z wyniku sportowego jak również z poziomu realizacji działań techniczno – taktycznych – skomentował po spotkaniu trener Michał Wirkus.

SPARING NR 5 (ŚWIECIE): WDA ŚWIECIE – CHOJNICZANKA II 0:1
0:1 – Jakub Goliński (45′)

CHOJNICZANKA II: Szabłowski – Goliński (75′ Kornatowski), Edmundsson, Kasperowicz, Pawlak, Nowacki, Banach (68′ Klessa), Meyer (65′ Szapiel, 89′ Madej), Korczyc (65′ Detmer), Prałat (60′ Zaworski), Skonieczny (60′ Żywicki)

Pierwsza kolejka rozgrywek IV Ligi już w najbliższy weekend. Nasze rezerwy udadzą się w sobotę do Gdańska na mecz z miejscową Gedanią II (16:00).

Proudly made by