Rezerwy: Wda Świecie – Chojniczanka II 1:2 (0:2)

Rezerwy Chojniczanki pokonały Wdę Świecie w swoim trzecim meczu sparingowym w trakcie przygotowań do nowego sezonu w IV lidze.

– Bardzo podoba mi się reakcja zespołu po poprzednim meczu kontrolnym. Drużyna rozegrała dobrą pierwszą połowę w której zdominowaliśmy przeciwnika. W drugiej części spotkania inicjatywa została oddana gospodarzom, co pozwoliło im na zdobycie bramki kontaktowej w końcówce meczu – relacjonował spotkanie trener rezerw, Piotr Ciołkowski.

SPARING NR 3: WDA ŚWIECIE – CHOJNICZANKA II 1:2 (0:2)
0:1 – gol samobójczy (asysta Czesław Raburski)
0:2 – zawodnik testowany (asysta: Kacper Madej)
1:2 – Karol Dobrowolski