[REZERWY] Wda Świecie – Chojniczanka II 1:3

Chojniczanka II dalej pozostaje niepokonana w sparingach przed startem rundy wiosennej. Nasze rezerwy pokonały czwartoligową Wdę Świecie 3:1 po golach Adriana Rakowskiego, Mateusza Kołtonowskiego i Macieja Mohra.

Przeciwnik wystawił zdecydowanie mocniejszy skład do przerwy. My chcieliśmy zagrać dwie połowy w zbilansowanym zestawieniu, aby w dalszym ciągu przyglądać się i weryfikować przydatność zawodników, których posiadamy, a którzy trenują w zespole Juniora A1. Do przerwy przewaga Wdy udokumentowana kilkoma strzałami w tym jedną bramką. Nie potrafiliśmy złapać tempa gry oraz budować akcji na większej liczbie podań. Po przerwie było już widać zdecydowaną przewagę naszego zespołu. Mogło paść więcej bramek. Indywidualnych pochwał nie będzie, ale kilku zawodników potwierdziło, że warto na nich stawiać. Tym sparingiem zakończyliśmy etap przeglądania zawodników z obecnej kadry. Od przyszłego tygodnia będziemy już skupaić się na aspektach taktycznych oraz poprawie organizacji gry – mówi trener Piotr Kieruzel.

SPARING NR 3 (ŚWIECIE): WDA ŚWIECIE – CHOJNICZANKA II 1:3
0:1 – Adrian Rakowski (40' – z rzutu karnego po faulu na zawodniku testowanym)
1:1 – Tymoteusz Majka (44')
1:2 – Mateusz Kołtonowski (80' – asysta: Bartłomiej Gajda)