[REZERWY] Wierzyca Pelplin – Chojniczanka II 0:3 (0:1)

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą rezerwy Chojniczanki. Nasza druga drużyna wygrała szósty mecz z rzędu. W środę podopieczni trenera Piotra Kieruzela pokonali na wyjeździe Wierzycę Pelplin 3:0. Na listę strzelców wpisali się: Marcin Trojanowski, Antoni Prałat i Mateusz Koniuszy. Chojniczanka II wciąż nie straciła żadnego punktu w bieżących rozgrywkach pomorskiej IV Ligi.

Mecz praktycznie od początku do końca pod nasze dyktando. Nie oddaliśmy inicjatywy przeciwnikowi i kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń. Udało się nareszcie zagrać na zero z tyłu, a po naszej stronie utrzymana skuteczność. Przy odrobinie lepszym wykończeniu wynik mógł być wyższy. Musimy dopracować nasze działania w ostatniej fazie ataku, wtedy będziemy jeszcze groźniejsi i skuteczniejsi – komentował po spotkaniu trener Piotr Kieruzel.

6. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: WIERZYCA PELPLIN – CHOJNICZANKA II 0:3 (0:1)
0:1 – Marcin Trojanowski (z rzutu karnego)
0:2 – Antoni Prałat (asysta: Marcin Trojanowski)
0:3 – Mateusz Koniuszy (asysta: Szymon Stróżyński)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Kacper Madej, Sebastian Golak, Jędrzej Osowski – Czesław Raburski (70’ Mateusz Kołtonowski), Filip Pawlak (50’ Konrad Formela), Adam Stefański, Szymon Stróżyński – Marcin Trojanowski (80’ Kacper Korczyc), Jeremiasz Grela (65’ Mateusz Koniuszy), Antoni Prałat (65’ Kacper Sztuka)

Kolejny mecz nasza druga drużyna zagra w niedzielę 4 września. Do Chojnic przyjedzie Gryf Wejherowo. Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 o godzinie 17:00.