Do następnego meczu pozostało

Rezerwy: Wierzyca Pelplin – Chojniczanka II 4:1 (1:1)

Ostatniej kolejki do udanych nie będzie mógł zaliczyć zespół rezerw Chojniczanki, który przegrał w Pelplinie z Wierzycą 4:1. Jedyną bramkę dla naszego drugiego zespołu zdobył Marcin Trojanowski.

 

W pierwszej połowie mimo straconej bramki, udało nam się zdominować przeciwnika co przyniosło wyrównanie i niewykorzystane okazje. W drugiej części meczu zamiast zwiększyć tempo, oddaliśmy inicjatywę przeciwnikowi, a następnie popełniliśmy błędy przy dwóch stałych stałych fragmentach gry, które skutkowały straconymi bramkami w krótkim odstępie czasu – komentował po spotkaniu trener rezerw, Piotr Ciołkowski.

Po trzech kolejkach zespół rezerw Chojniczanki plasuje się na 17 pozycji w ligowej tabeli. Następny mecz rozegrany zostanie w niedzielę 29 sierpnia o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930. Rywalem będzie Wikęd Luzino.

3. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: WIERZYCA PELPLIN – CHOJNICZANKA II 4:1 (1:1)
1:0 – Maciej Meller (10')
1:1 – Marcin Trojanowski (34')
2:1 – Krzysztof Iwanowski (70')
3:1 – Krzysztof Iwanowski (73')
4:1 – Daniel Sławiński

CHOJNICZANKA II: Jakub Banach (46' Sebastian Sobolewski) – Jędrzej Osowski, Bartłomiej Gajda, Rafał Majtyka – Oskar Nowak, Szymon Galikowski (60' Mateusz Remiszka), Mateusz Tomaszewski, Kacper Madej, Czesław Raburski (88' Szymon Zimnicki), Marcin Trojanowski (77' Jakub Hoffmann), Jeremiasz Grela (70' Krystian Ryfa)
Proudly made by