[REZERWY] Wikęd Luzino – Chojniczanka II 6:0 (3:0)

Rezerwy Chojniczanki poniosły najwyższą porażkę w sezonie. Nasz drugi zespół przegrał z liderem rozgrywek – Wikędem Luzino aż 0:6.

Mecz, w którym przeciwnik był od nas w każdym elemencie lepszy. Tego dnia przegrywaliśmy pojedynki w aspekcie technicznym oraz motorycznym. Absolutnie nie możemy się tłumaczyć, jednak należy pamiętać iż w odstępie siedmiu dni było pięć spotkań, w których grali nasi zawodnicy. Niektórzy zagrali w czterech spotkaniach, co odbiło się na meczu z liderem. Musimy jak najszybciej się zregenerować, wrócić do odpowiedniego rytmu treningowego, gdyż przed nami bardzo ciekawa końcówka sezonu – komentuje trener Michał Wirkus.

34. KOLEJKA IV LIGA RWS INVESTMENT GROUP: WIKĘD LUZINO – CHOJNICZANKA II 6:0 (3:0)
1:0 – Mateusz Dąbrowski (16′)
2:0 – Dawid Król (27′)
3:0 – Adrian Petk (30′)