[REZERWY] Wysoka wygrana z AS Kolbudy

Wysoką wygraną zakończyło się wyjazdowe spotkanie naszych rezerw. Chojniczanka wygrała z AS Kolbudy 6:1.

Od samego początku nasz zespół pracował na to, aby wygrać spotkanie. Stwarzane sytuacje były w większości wykorzystywane, co przełożyło się na ilość strzelonych bramek. Trener Tomasz Fojut jest bardzo zadowolony ze swoich podopiecznych.

„Przyjemnie oglądało się nasz zespół podczas dzisiejszego meczu. Zawodnicy bardzo mocno pracowali na to, aby wszystko wyglądało tak, jak tego chcemy. Cieszę się, że jest to kolejny mecz, w którym stwarzamy wiele sytuacji, co przekłada się na strzelanie dużej liczby bramek. Ma nadzieję, że nie zwolnimy tempa, a nasza gra będzie jeszcze lepsza. Gratuluję swoim podopiecznym, ponieważ podeszli bardzo profesjonalnie do tego meczu” – przyznał trener Tomasz Fojut.

Obecnie Chojniczanka zajmuje ósme miejsce, mając na swoim koncie 39 punktów.

27. kolejka IV Ligi Pomorskiej: AS Kolbudy – Chojniczanka Chojnice 1:6

0:1 – Trojanowski (12’)
0:2 – Kiełkucki (27’)
1:2 – gol dla rywali
1:3 – Golak (59’)
1:4 – Kiełkucki (67’)
1:5 – Mosek
1:6 – Trojanowski

Chojniczanka II: Dawid Lic (Jakub Lepak 46’), Rafał Majtyka, Mateusz Meyer (Oskar Klessa 31’), Sebastian Golak, Miłosz Detmer (Mateusz Kołtonowski 65’), Błażej Szczepanek, Maciej Kiełkucki, Marcin Trojanowski, Jakub Romanik, Jakub Chudziak (Kacper Madej 65’), Filip Lemańczyk (Filip Mosek 60’).