Do następnego meczu pozostało

Rezerwy z Bałtykiem Gdynia o 15:00

Mecz Chojniczanki II z Bałtykiem Gdynia w ramach V rundy Pucharu Polski Pomorskiego Związku Piłki Nożnej rozegrany zostanie w środę 20 października o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

 

Bałtyk Gdynia to aktualnie 17 drużyna w drugiej grupie rozgrywek III Ligi. Po 13. kolejkach pucharowy rywal Chojniczanki II ma na swoim koncie 8 punktów.
Trenerem zespołu z Gdyni jest Grzegorz Niciński. W kadrze Bałtyku znajdziemy jednego byłego zawodnika Chojniczanki. Jest nim Damian Garbacik, który reprezentował barwy Chluby Grodu Tura w sezonie 2015/16.

Dla trzecioligowców, V runda to początek gry w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski. Chojniczanka II przeszła już przez dwa etapy. W III rundzie rywal Chojniczanki II, Sokół Zblewo wycofał się z rozgrywek jeszcze przed rozegraniem meczu, a w następnym etapie podopieczni trenera Piotra Ciołkowskiego rozprawili się z Meteorem Pinczyn aż 8:0.

 

Proudly made by