Do następnego meczu pozostało

[REZERWY] Zenit Łęczyce – Chojniczanka II 1:8 (1:3)

Rezerwy Chojniczanki w bardzo przekonującym stylu zapewniły sobie awans do V rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Nasz drugi zespół rozgromił Zenit Łęczyce, który występuje klasę niżej, 8:1. Od 30 minuty rezerwy Chluby Grodu Tura musiały grać w dziesiątkę. Drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Konrad Formela.

Cel jakim był awans do kolejnej rundy, najlepiej w mocno przekonującym stylu, został osiągnięty. Była to również okazja do zagrania w większym wymiarze czasu zawodników którzy mają mniej minut w lidze – komentuje trener Piotr Kieruzel.

IV RUNDA PUCHAR POLSKI POMORSKI ZPN: ZENIT ŁĘCZYCE – CHOJNICZANKA II 1:8 (1:3)
0:1 – Jeremiasz Grela (20′ – asysta: Marcin Trojanowski)
1:1 – gol dla rywali (25’)
1:2 – Marcin Trojanowski (29′ – asysta: Kacper Sztuka)
1:3 – Mateusz Koniuszy (37′ – asysta: Jeremiasz Grela)
1:4 – Antoni Prałat (52′- asysta: Kacper Sztuka)
1:5 – Antoni Prałat (60′ – asysta: Kacper Korczyc)
1:6 – Mateusz Koniuszy (71′- asysta: Antoni Prałat)
1:7 – Jakub Żywicki (76′ – asysta: Kacper Sztuka)
1:8 – Antoni Prałat (84′ – asysta: Jakub Żywicki)

CHOJNICZANKA II: Sebastian Sobolewski – Tomasz Lipiński, Szymon Kornatowski, Jędrzej Osowski (60’ Fabian Gawroński) – Mateusz Kołtonowski, Konrad Formela, Kacper Sztuka, Kacper Korczyc (60’ Jakub Żywicki)- Marcin Trojanowski (46’ Filip Pawlak), Mateusz Koniuszy, Jeremiasz Grela (46’ Antoni Prałat)

Proudly made by