Robert Marciniak sędzią meczu ze Stalą Rzeszów

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 3. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Stal Rzeszów – Chojniczanka będzie Robert Marciniak z Krakowa.

Asystentami na linii będą Marcin Ciepły i Dominik Wrona. Arbitrem technicznym został Artur Szelc.

Robert Marciniak prowadził trzy mecze Chojniczanki. Ostatni z nich rozgrywany był w sezonie 2013/14. Chojniczanka mierzyła się wówczas ze Stomilem Olsztyn. Tamten pojedynek zakończył się wygraną Stomilu 1:0 i jedyna bramka padła po rzucie karnym w 89 minucie spotkania. Wcześniejsze mecze to wygrana 3:1 w meczu z Bytovią Bytów z sezonu 2012/13, która wtedy znacznie przybliżyła nasz zespół do awansu do I Ligi i zremisowane 0:0 starcie z Górnikiem Wałbrzych z sezonu 2011/12.

W bieżącym sezonie Robert Marciniak nie prowadził jeszcze żadnego meczu.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 3. KOLEJKI:

13 sierpnia (piątek):

Znicz Pruszków – Lech II Poznań, godz. 19:00, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).
Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg, godz. 19:47, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

14 sierpnia (sobota):

Ruch Chorzów – GKS Bełchatów, godz. 13:20, sędzia: Szymon Łężny (Kluczbork).
Sokół Ostróda – KKS 1925 Kalisz, godz. 17:00, sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok).
Hutnik Kraków – Pogoń Siedlce, godz. 17:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Wisła Puławy – Garbarnia Kraków, godz. 18:00, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
Stal Rzeszów – Chojniczanka Chojnice, godz. 19:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).

15 sierpnia (niedziela):

Śląsk II Wrocław – Motor Lublin, godz. 12:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).
Radunia Stężyca – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, godz. 15:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).