Do następnego meczu pozostało

Robert Ziętarski w najlepszej jedenastce 1/8 finału

Robert Ziętarski został wyróżniony za mecz z Zagłębiem Lubin i trafił do najlepszej jedenastki 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski.

Tak uzasadniono wybór pomocnika Chojniczanki: Podstawą największej sensacji w 1/8 finału była solidna gra w defensywie. Jej wyrazem w zespole Chojniczanki mógł być właśnie Ziętarski. 27-letni pomocnik drugoligowca zagrał w Lubinie więcej niż solidnie, a nagrodą był wykorzystany rzut karny w serii jedenastek. Oprócz tego miał on aż 88% dokładnych ze wszystkich 56 podań, co zresztą było najwyższą wartością w drużynie. Do tego dziewięć prób odbiorów i aż 13 zebranych drugich piłek i już wiadomo, dlaczego jego rola w sukcesie Chojniczanki była tak spora.


Gratulacje „Ziętar”!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

    Proudly made by