Do następnego meczu pozostało

Rozpoczynamy współpracę ze schroniskiem „Przytulisko”

Rozpoczynamy współpracę ze schroniskiem dla zwierząt „Przytulisko” w Chojnicach. Chcemy nie tylko pomóc w spełnieniu bieżących potrzeb schroniska, ale także przeprowadzić kampanię na rzecz rozwoju świadomości społeczeństwa na temat jakości przekazywanego pokarmu.

 

W ramach wspomnianej kampanii, mamy pierwszy apel.  Szczególnie kierujemy go do wszystkich planujących śluby czy wesela. Państwo młodzi coraz częściej proszą swoich gości, żeby zamiast kwiatów przynieśli karmę dla zwierząt. Z tego miejsca chcielibyśmy prosić, aby darczyńcy, nie tylko weselni, kupując karmę zwracali przede wszystkim uwagę na jej jakość. Lepsza jedna puszka dobrej, wysokomięsnej karmy niż kilka puszek słabej jakości. Mając to na uwadze, chcemy przede wszystkim zwrócić Państwa uwagę na takie karmy jak Dolina Noteci, Rocco Classic, Animonda Grancarno, Happy Dog, Rafi (marka Doliny Noteci), Carnilove Wild Meat.

W imieniu zwierząt bezdomnych, z góry dziękujemy za każdą podarowaną puszkę mokrej karmy. Kochani, stawiajmy na jakość a nie ilość!

PS Na grafice prezentujemy także nowe logo „Przytuliska”.

 

Proudly made by