Do następnego meczu pozostało

Ruszają zapisy na Dziecięcą Galę Piłkarską 2023

Mamy do przekazania ważną informację. W styczniu zorganizujemy XIII edycję Dziecięcej Gali Piłkarskiej.

W końcówce lat 90-tych oraz pierwszej dekadzie XXI wieku była to zdecydowanie największa piłkarska impreza dla najmłodszych zawodników w regionie, a w turnieju brały udział zespoły z całej Polski. W ubiegłym roku reaktywowaliśmy Dziecięcą Galę Piłkarską po 13 latach przerwy. Najbliższą edycję chcemy przeprowadzić z jeszcze większym rozmachem.

Przez Dziecięcą Galę Piłkarską przewinęły się w przeszłości tysiące zawodników w tym także reprezentanci Polski oraz czołowi zawodnicy Ekstraklasy.

Dziecięca Gala Piłkarska ma być również promocją aktywnego i zdrowego stylu życia. To wyjątkowa impreza, gdzie przygotowaliśmy również dodatkowe atrakcje.

Koniecznie zapiszcie te daty w kalendarzu – 06.01.2023 (piątek), 07.01.2023 (sobota) i 08.01.2023 (niedziela). Zapraszamy do udziału drużyny z roczników 2013, 2014 i 2015, a kibiców zachęcamy do wspierania młodych zawodników na trybunach.

Więcej informacji pod numerem telefonu 730 720 497 lub e-mail: akademia@mkschojniczanka.pl

Proudly made by