Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów – wiosna 2023

Od poniedziałku 23 stycznia wystartowała otwarta sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi – sezon 2022/23.

Wiosną na Mickiewicza 12 przyjadą: Skra Częstochowa, Puszcza Niepołomice, Ruch Chorzów, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Zagłębie Sosnowiec, Sandecja Nowy Sącz, Arka Gdynia i GKS Katowice.

ZASADY DYSTRYBUCJI KARNETÓW

– sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera na II piętrze w dni robocze w godzinach od 10:00 do 17:00 i w soboty od 9:30 do 13:30;

– do zakupu karnetu ulgowego upoważnieni są uczniowie szkół do osiemnastego roku życia oraz kobiety;

– sprzedaż nie dotyczy posiadaczy karnetów na cały sezon, którzy nie muszą potwierdzać swojej dotychczasowej rezerwacji, bez obawy o utratę zarezerwowanego miejsca.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z POSIADANIA KARNETU

– ceny karnetów są korzystniejsze niż zakup pojedynczych wejściówek;
– rezerwacja miejsca na całą rundę i uniknięcie kolejek po bilet;
– pierwszeństwo wejścia na stadion (w przypadku ograniczenia dostępnej liczby miejsc);
– możliwość zakupu koszulek meczowych na sezon 2022/23 ze zniżką 19,30%
– pierwszeństwo w zakupie karnetu w przyszłym sezonie

KONTAKT

W razie pytań lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem klubu, Jakubem Piekutem: tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Sprzedaż biletów na inauguracyjny mecz ze Skrą Częstochowa (poniedziałek, 13.02, 18:00) rozpocznie się w lutym.