Do następnego meczu pozostało

Sam van Huffel i Szymon Skrzypczak w jedenastce kolejki

Dwóch zawodników Chojniczanki zostało wyróżnionych za mecz przeciwko Pogoni Siedlce. W najlepszej jedenastce 10. kolejki eWinner 2 Ligi wg. "Piłki Nożnej" znalazł się Sam van Huffel i Szymon Skrzypczak. Skrzypczak, który miał udział przy wszystkich trzech golach Chluby Grodu Tura został uznany jako bohater kolejki.

 

Jedenastka 10. kolejki: Frątczak (Garbarnia) – Kamiński (KKS), Choroś (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Szkatuła (Ruch) – Rybicki (Wigry), Foszmańczyk (Ruch), van Huffel (Chojniczanka), Michalik (Stal) – Prokić (Stal), Skrzypczak (Chojniczanka), Giel (KKS)

Zawodnicy Chojniczanki w jedenastkach kolejki w sezonie 2021/22:
2 – Kamil Mazek, Szymon Skrzypczak
1 – Sam van Huffel, Maciej Kona, Tomasz Mikołajczak, Michał Mikołajczyk, Artur Pląskowski

Proudly made by