Do następnego meczu pozostało

Sebastian Golak rozpoczął treningi z GKS-em Jastrzębie

Sebastian Golak został zaproszony na treningi przez drugoligowy GKS Jastrzębie. Środkowy obrońca będzie przebywał w klubie z Jastrzębia-Zdroju od piątku (13.01) do środy (18.01) i ma zagrać w grach kontrolnych z Odrą Opole i Podbeskidziem Bielsko-Biała.

23-latek w rundzie jesiennej rozegrał dwa mecze w pierwszym zespole Chojniczanki. W grudniu informowaliśmy, że klub będzie szukał możliwości półrocznego wypożyczenia tego zawodnika. GKS Jastrzębie po rundzie jesiennej zajmuje 9 miejsce w rozgrywkach eWinner 2 Ligi.

Środkowy pomocnik Michał Marszałkiewicz, który w rundzie jesiennej był wypożyczony do Jaroty Jarocin, będzie w najbliższym czasie sprawdzany przez lidera pierwszej grupy 3 Ligi – Pogoń Grodzisk Mazowiecki. 19-latek, podobnie jak Sebastian Golak, znajduje się na liście zawodników dostępnych do wypożyczenia.

Proudly made by