Do następnego meczu pozostało

Sebastian Golak wraca z wypożyczenia #nowaTURa

Po półrocznym wypożyczeniu do GKS-u Jastrzębie, Sebastian Golak wraca do Chojniczanki. Umowa 23-letniego środkowego obrońcy obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o rok. W nowym sezonie zagra z numerem 4.

Sebastian Golak ma za sobą udaną rundę na boiskach eWinner 2 Ligi. Wiosną był podstawowym defensorem GKS-u Jastrzębie, dla którego zagrał w 13 ligowych meczach i strzelił 1 gola.

Środkowy obrońca to wychowanek Akademii Lecha Poznań, gdzie grał do 2017 roku. Przed zeszłorocznym transferem do Chojniczanki reprezentował jeszcze barwy Śląska Wrocław, Mieszka Gniezno, Jaroty Jarocin i Sokoła Kleczew. W czerwcu ubiegłego roku rozpoczął treningi z Chojniczanką, a w lipcu podpisał kontrakt z naszym klubem. W rundzie jesiennej zagrał w dwóch meczach Fortuna 1 Ligi i siedmiu spotkaniach w drugiej drużynie.

Sebastian, witaj ponownie!

Proudly made by