Sebastian Golak wypożyczony do GKS-u Jastrzębie

Obrońca Sebastian Golak został wypożyczony do drugoligowego GKS-u Jastrzębie. Umowa transferu czasowego będzie obowiązywać do końca rundy wiosennej 2023.

23-letni środkowy obrońca w ostatnich dniach był sprawdzany przez sztab szkoleniowy klubu z Jastrzębia-Zdroju i zagrał w dwóch meczach sparingowych GKS-u.

Bardzo nam zależało na wypożyczeniu Sebastiana do któregoś z klubów 2 Ligi, aby mógł zaliczać kolejne minuty na szczeblu centralnym i tym samym zbierać kolejne doświadczenia, a latem wrócić do nas mocniejszym. Trener Brede wiąże z tym zawodnikiem nadzieje na przyszłość, a wypożyczenie do klubu, który chce walczyć wiosną o baraże z pewnością pomoże Sebastianowi zrobić kolejny krok do przodu – komentuje dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

Sebastian Golak dla Chojniczanki rozegrał dwa mecze w Fortuna 1 Lidze i siedem spotkań w drugiej drużynie. Nowy klub Sebastiana po rundzie jesiennej zajmuje 9 miejsce w rozgrywkach eWinner 2 Ligi.

Sebastian, życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za dalszy rozwój!