Sebastian Krasny sędzią meczu z Odrą Opole

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 33. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Odra Opole – Chojniczanka będzie Sebastian Krasny z Krakowa.

Asystentami głównego arbitra będą Marcin Ciepły i Katarzyna Wójs. Na sędziego technicznego wyznaczony został Sebastian Tarnowski. Sędzią VAR będzie Tomasz Marciniak, a AVAR Adam Kupsik.

Ostatni mecz Chojniczanki, który sędziował Sebastian Krasny, rozgrywany był w sezonie 2018/19. W meczu 25. kolejki I Ligi, Żółto-Biało-Czerwoni zremisowali na wyjeździe z GKS-em Katowice 2:2. Ogólny bilans Chojniczanki w meczach, które prowadził rozjemca niedzielnych zawodów to zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 33. KOLEJKI

6 maja (piątek):

Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:00, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).
Arka Gdynia – ŁKS Łódź, godz. 20:30, sędzia: Karol Arys (Szczecin).

27 maja (sobota):

Resovia – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 15:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
GKS Katowice – Ruch Chorzów, godz. 17:30, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).
Chrobry Głogów – Górnik Łęczna, godz. 20:00, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).

28 maja (niedziela):

Wisła Kraków – Zagłębie Sosnowiec, godz. 12:40, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).
Odra Opole – Chojniczanka Chojnice, godz. 15:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
GKS Tychy – Stal Rzeszów, godz. 18:00, sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).

29 maja (poniedziałek):

Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice, godz. 18:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).