Do następnego meczu pozostało

Sebastian Szabłowski nowym bramkarzem Chojniczanki

Sebastian Szabłowski został nowym zawodnikiem Chojniczanki. 18-latek związał się z naszym klubem kontraktem do 30 czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o rok.

 

Sebastian to bramkarz młodego pokolenia, który miał trafić do naszego klubu już półtora roku temu. Wtedy jednak wybrał inną drogę. Tego lata pokazał się z dobrej strony w meczach sparingowych i dlatego zdecydowaliśmy się na jego pozyskanie, licząc, że będzie to dobra inwestycja na przyszłość – mówi dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

Sebastian Szabłowski urodził się 4 grudnia 2003 roku. Pierwszym klubem nowego golkipera w naszym klubie był Pomowiec Kijewo Królewskie. Od 2015 roku grał we Wdzie Świecie. W rundzie wiosennej sezonu 2020/21 reprezentował Olimpię Grudziądz, a w poprzednim sezonie ponownie bronił w Świeciu. Szabłowski grał w sparingach Chojniczanki z Jagiellonią, Wartą i Arką.Sebastian, witamy w Chojniczance i życzymy powodzenia!

Proudly made by