Do następnego meczu pozostało

Sebastian Szabłowski wypożyczony do Unii Solec Kujawski

Sebastian Szabłowski spędzi najbliższe miesiące w barwach Unii Solec Kujawski. Wypożyczenie 20-letniego bramkarza potrwa do końca sezonu 2023/24.

Szabłowski trafił do naszego klubu przed rozpoczęciem sezonu 2022/2023. Wcześniej był związany z klubami Pomowiec Kijewo Królewskie, Wda Świecie czy Olimpia Grudziądz. W sierpniu 2022 roku Szabłowski został wypożyczony do trzecioligowego Sokoła Kleczew. Od czerwca ubiegłego roku wrócił na Mickiewicza 12. W pierwszym zespole Chojniczanki zagrał w jednym oficjalnym meczu – spotkaniu Fortuna Pucharu Polski z Resovią. Więcej występów zanotował w czwartoligowych rezerwach Chojniczanki.

Unia Solec Kujawski zajmuje 16 miejsce w drugiej grupie 3 Ligi.

Sebastian, życzymy powodzenia!

Proudly made by