Do następnego meczu pozostało

Sebastian Szczytniewski zawodnikiem Chojniczanki

Sebastian Szczytniewski dołącza do Chojniczanki. 20-letni lewy obrońca podpisał z naszym klubem roczny kontrakt z opcją przedłużenia o rok. W #nowaTURa zagra z numerem 19.

Nowy boczny defensor Chluby Grodu Tura urodził się 19 marca 2003 roku w Płocku. Jest wychowankiem Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Dwa sezony spędził w juniorach Legii Warszawa, jeden w Jagiellonii Białystok, a kolejne już w Wiśle Płock. W seniorskim futbolu debiutował w trzecioligowym KS-ie Kutno w którym to grał w latach 2020-2022. Jesienią ubiegłego roku trafił do Kotwicy Kołobrzeg, gdzie na poziomie 2 Ligi zagrał w 6 spotkaniach, a wiosnę spędził w Zawiszy Bydgoszcz rozgrywając tam 14 meczów. Sebastian zagrał już w jednym sparingu Chojniczanki. W minioną sobotę rozegrał 45 minut w starciu z Arką Gdynia.

Witamy w Chojniczance!

Proudly made by