Sebastian Tarnowski sędzią meczu z Pogonią Siedlce

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 16. kolejki 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Pogoń Siedlce będzie Sebastian Tarnowski z Wrocławia.

Asystentami przy linii będą Łukasz Sobiło i Marek Bielanin. Na arbitra technicznego wyznaczony został Sebastian Pakuszewski.

Sebastian Tarnowski prowadził 9 meczów Chojniczanki. Bilans naszego zespołu w tych starciach to 4 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki. Po raz ostatni sędzia Tarnowski gwizdał nam w sezonie 2020/21 w spotkaniu z Hutnikiem Kraków, który zakończył się bezbramkowym remisem.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 16. KOLEJKI 2 LIGI

3 listopada (piątek):

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie, godz. 18:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
Polonia Bytom – Olimpia Elbląg, godz. 18:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).

4 listopada (sobota):

KKS Kalisz – Olimpia Grudziądz, godz. 13:30, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Sandecja Nowy Sącz – Lech II Poznań, godz. 13:30, sędzia: Szymon Łężny (Kluczbork).
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce, godz. 16:45, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Stomil Olsztyn – Skra Częstochowa, godz. 19:15, sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).

5 listopada (niedziela):

Hutnik Kraków – Kotwica Kołobrzeg, godz. 12:30, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
Stal Stalowa Wola – Radunia Stężyca, godz. 15:00, sędzia: Karol Wójcik (Siedlce).

6 listopada (poniedziałek):

ŁKS II Łódź – Zagłębie II Lubin, godz. 18:15, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).