Do następnego meczu pozostało

Sekcja koszykarska w Chojniczance

Ogłaszamy nabór dziewcząt i chłopców z roczników 2014 i 2015 do nowopowstającej drużyny!

Z początkiem listopada w strukturach Akademii Chojniczanki funkcjonowanie rozpocznie nowa sekcja. Obok piłki nożnej, lekkoatletyki, piłki ręcznej i zajęć sportowych dla niepełnosprawnych, w naszej ofercie zajęć dla dzieci i młodzieży pojawi się koszykówka.

Z początkiem listopada w strukturach Akademii Chojniczanki funkcjonowanie rozpocznie nowa sekcja. Obok piłki nożnej, lekkoatletyki, piłki ręcznej i zajęć sportowych dla niepełnosprawnych, w naszej ofercie zajęć dla dzieci i młodzieży pojawi się koszykówka.

Zajęcia prowadzić będzie wykwalifikowany trener – Łukasz Stanek, który posiada uprawnienia II Klasy, a także wykształcenie pedagogiczne.

Początkowo treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu. Każda jednostka trwać będzie 1,5 godziny.
Zawodnicy i zawodniczki objęci są ubezpieczeniem NNW.
Pierwszy trening odbędzie się już 6 listopada.

Harmonogram zajęć wygląda następująco:
Poniedziałki
18:30-20:00
sala SP1

Środy
18:30-20:00
sala SP5

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z trenerem: tel. 602 157 948

Tym samym po 1,5 roku od otwarcia sekcji piłki ręcznej, w której funkcjonują już dwie kategorie wiekowe, rodzina poszerza się o kolejną mamy nadzieję ważną gałąź, a po 43 latach koszykówka wraca do Chojniczanki!

Proudly made by