Do następnego meczu pozostało

Selenka dalej oficjalną wodą Żółto-biało-czerwonych

Z przyjemnością informujemy o przedłużeniu współpracy z Selenką Wieniec Zdrój, która już od lat dba o nawodnienie naszych zawodników.

Woda jest niezbędna, jako stałe źródło utrzymania funkcji życiowych i prawidłowego bilansu wodnego w organizmie. Najbardziej wskazana dla zdrowia jest woda nisko lub średnio zmineralizowana o zrównoważonym składzie mineralnym. Taką właśnie jest „Selenka Wieniec-Zdrój”. Woda ta pozyskiwana jest z odwiertu głębinowego usytuowanego na terenie „Uzdrowiska” — czyli z terenów posiadających status obszaru ochrony uzdrowiskowej. Rozlewnia naturalnej wody mineralnej zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie ujęcia. Krótka droga dopływu wody do rozlewni minimalizuje możliwość jakiegokolwiek zanieczyszczenia wody pierwotnie czystej pod względem mikrobiologicznym i chemicznym.

Woda posiada aktualną „Ocenę i kwalifikację rodzajową wody” wydaną przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Poznaniu na podstawie wyników analiz chemiczno-fizycznych wykonanych w tym samym instytucie.

Selenka Wieniec Zdrój dziękujemy za to wieloletnie już wsparcie i zaufanie! Współpraca z Wami to sama przyjemność.

PS. A Was drodzy Kibice zachęcamy do jeszcze uważniejszego śledzenia naszych mediów. Z okazji przedłużenia naszej współpracy już niedługo coś specjalnie dla Was.

Proudly made by