Skra Częstochowa – Chojniczanka 2:0 (1:0)

Chojniczanka wciąż bez patentu na Skrę. Żółto-Biało-Czerwoni przegrali w Bełchatowie 0:2. Wynik otworzył już w trzeciej minucie spotkania Filip Kozłowski. W drugiej połowie gospodarze również szybko zdobyli bramkę. W 49 minucie spotkania do siatki trafił Damian Hilbrycht. Bramka była jeszcze analizowana przez sędziów VAR, ale ostatecznie została uznana.

2. KOLEJKA FORTUNA 1 LIGA: SKRA CZĘSTOCHOWA – CHOJNICZANKA 2:0 (1:0)
1:0 – Filip Kozłowski (3')
2:0 – Damian Hilbrycht (49')

SKRA: 1. Jakub Bursztyn – 20. Szymon Szymański, 4. Adam Mesjasz, 8. Rafał Brusiło – 23. Dawid Niedbała (77, 30. Bartłomiej Burman), 16. Bartosz Baranowicz, 25. Przemysław Sajdak, 24. Bartłomiej Babiarz (87, 26. Adam Olejnik), 11. Damian Hilbrycht (77, 10. Piotr Pyrdoł), 15. Kamil Lukoszek (88, 18. Łukasz Winiarczyk) – 9. Filip Kozłowski (81, 22. Krzysztof Ropski).

CHOJNICZANKA: 31. Bartosz Neugebauer – 5. Mateusz Bartosiak, 37. Wojciech Błyszko, 25. Kacper Kasperowicz – 11. Kamil Mazek, 4. Paweł Czajkowski (73, 8. Sam van Huffel), 23. Bartłomiej Kalinkowski, 77. Łukasz Wolsztyński (46, 27. Filip Karbowy), 28. Michał Mikołajczyk (79, 7. Adam Ryczkowski) – 17. Tomasz Mikołajczak (46, 10. Robert Janicki), 30. Szymon Skrzypczak (73, 9. Patryk Tuszyński).

żółte kartki: Babiarz – Bartosiak, Mikołajczyk, Czajkowski.