Skuteczna gonitwa w Puławach!

Chojniczanka wygrała z Wisłą Puławy 2:1 w meczu 5. kolejki eWinner 2 Ligi. Do przerwy żółto-biało-czerwoni przegrywali 1:0 po bramce Krystiana Putona w 38 minucie. W drugiej połowie podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego musieli więc gonić wynik, ale ta gonitwa okazała się skuteczna. W 77 minucie wyrównał Mateusz Bartosiak, a w 85 minucie wynik ustalił Maciej Kona wykorzystując rzut karny.

5. KOLEJKA EWINNER 2 LIGA: WISŁA PUŁAWY – CHOJNICZANKA 1:2 (1:1)
1:0 – Krystian Puton (38')
1:1 – Mateusz Bartosiak (77')
1:2 – Maciej Kona (85')

WISŁA PUŁAWY: 33. Piotr Owczarzak – 3. Lukáš Kubáň, 18. Łukasz Wiech, 4. Mateusz Pielach, 27. Dominik Cheba – 21. Emil Drozdowicz (65, 29. Łukasz Kacprzycki), 7. Krystian Puton, 8. Kacper Kondracki (64, 6. Piotr Lisowski), 28. Carlos Daniel (90, 9. Dylan Ruiz-Diaz), 19. Ednilson Furtado (90, 10. Bartłomiej Bartosiak) – 87. Adrian Paluchowski.

CHOJNICZANKA: 1. Kamil Broda – 3. Marcin Grolik (77, 47. Damian Byrtek), 5. Mateusz Bartosiak, 20. Michał Grobelny – 31. Sebastian Olszewski (73, 9. Szymon Emche), 11. Kamil Mazek (73, 91. Mateusz Klichowicz), 10. Maciej Kona, 77. Łukasz Wolsztyński (46, 14. Adrian Rakowski), 28. Michał Mikołajczyk – 7. Artur Pląskowski, 30. Szymon Skrzypczak (73, 17. Tomasz Mikołajczak).

żółte kartki: Kondracki, Pielach – Olszewski, Skrzypczak, Grobelny, Bartosiak, Mikołajczyk.

sędziował: Marcin Szrek (Kielce).