Do następnego meczu pozostało

Śląsk II Wrocław rywalem Chojniczanki w rundzie wstępnej PP

Wraz z zakończeniem sezonu 2022/23 w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi i eWinner 2 Ligi poznaliśmy pary rundy wstępnej Pucharu Polski. Podobnie jak przed rokiem, to właśnie od tego etapu piłkarze Chojniczanki rozpoczną swoje zmagania w tych rozgrywkach.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek, pary zostały ustalone według kolejności drużyn w tabeli. W rundzie wstępnej biorą udział drużyny z miejsc 17-18 w Fortuna 1 Lidze oraz wszystkie drużyny eWinner 2 Ligi, które uszeregowane są kolejno wg miejsc zajętych na koniec sezonu i najwyżej rozstawiony gra z najniżej rozstawionym. Według tego schematu, rywalem Chojniczanki będzie Śląsk II Wrocław.

Spotkanie rozegrane zostanie w środę 9 sierpnia na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930.

Chojniczanka – Śląsk II Wrocław
Sandecja Nowy Sącz – Garbarnia Kraków
Polonia Warszawa – Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków – Górnik Polkowice
Kotwica Kołobrzeg – Zagłębie II Lubin
Stomil Olsztyn – Radunia Stężyca
Wisła Puławy – Hutnik Kraków
Motor Lublin – Lech II Poznań
KKS Kalisz – GKS Jastrzębie
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg

Proudly made by