Ślęza Wrocław – Chojniczanka 3:2 (1:0)

Chojniczanka przegrała ze Ślęzą Wrocław 3:2 i pożegnała się z rozgrywkami Fortuna Pucharu Polski już w 1/32 finału. Ślęza wyszła na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie po golu Piotra Stępnia w 38 minucie. W drugiej połowie żółto-biało-czerwoni rzucili się wszystkimi siłami do ataku. Wyrównanie przyszło już w 54 minucie, gdy precyzyjne dośrodkowanie Sama van Huffela wykorzystał Szymon Skrzypczak. Chojniczanka jednak długo nie cieszyła się z prowadzenia, bo w 62 minucie Mateusz Stempin ponownie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W 64 minucie faulowany w polu karnym był Łukasz Wolsztyński, a jedenastkę na bramkę zamienił Artur Pląskowski. Nie minęły trzy minuty, kolejna akcja Ślęzy i gol na 3:2. Po raz drugi w tym meczu na listę strzelców wpisał się Piotr Stępień.

1/32 FINAŁU FORTUNA PUCHARU POLSKI: ŚLĘZA WROCŁAW – CHOJNICZANKA 3:2 (1:0)
1:0 – Piotr Stępień (38')
1:1 – Szymon Skrzypczak (54')
2:1 – Mateusz Stempin (62')
2:2 – Artur Pląskowski (65' – z rzutu karnego)
3:2 – Piotr Stępień (68')

ŚLĘZA: 12. Piotr Zabielski – 22. Hubert Muszyński, 20. Adrian Niewiadomski, 21. Adam Samiec – 18. Gabriel Dornellas, 6. Robert Pisarczuk (88, 11. Kornel Traczyk), 8. Jakub Bohdanowicz, 23. Maciej Tomaszewski (61, 24. Paweł Fediuk), 7. Piotr Kotyla (61, 2. Oskar Hampel), 5. Mateusz Stempin – 19. Piotr Stępień.

CHOJNICZANKA: 19. Szymon Lewandowski – 3. Marcin Grolik, 47. Damian Byrtek, 25. Kacper Kasperowicz (83, 10. Maciej Kona) – 20. Michał Grobelny, 45. Mateusz Cegiełka (83, 31. Sebastian Olszewski), 77. Łukasz Wolsztyński (83, 91. Mateusz Klichowicz), 8. Sam van Huffel, 28. Michał Mikołajczyk (46, 11. Kamil Mazek) – 7. Artur Pląskowski, 30. Szymon Skrzypczak (75, 17. Tomasz Mikołajczak).

żółte kartki: Samiec, Kotyla – Olszewski.
czerwona kartka: Mateusz Stempin (86' – za brutalny faul).