Do następnego meczu pozostało

Sparing: Chojniczanka – Chrobry Głogów 3:3 (2:3)

Piątkowy sparing z Chrobrym Głogów na remis.

Wynik sparingu otworzył Patryk Tuszyński. Wyrównanie ze strony rywala nadeszło w 45 minucie, gdy do siatki trafił Rafał Wolsztyński. W 52 minucie Chluba Grodu Tura ponownie wyszła na prowadzenie i ponownie gola zdobył Patryk Tuszyński. Pierwsza część gry trwała 70 minut i jej końcówka należała do Chrobrego. W 61 minucie wyrównał Kamil Wojtyra, a w 70 minucie rzut karny wykorzystał Sebastian Steblecki. Drugą odsłonę ustalono na 45 minut gry. Chojniczanka błyskawicznie wyrównała po strzale głową Michała Jakóbowskiego.

SPARING: CHOJNICZANKA – CHROBRY GŁOGÓW 3:3 (2:3)
1:0 – Patryk Tuszyński (2′)
1:1 – Rafał Wolsztyński (45′)
2:1 – Patryk Tuszyński (52′)
2:2 – Kamil Wojtyra (61′)
2:3 – Sebastian Steblecki (70′ – z rzutu karnego)
3:3 – Michał Jakóbowski (72′)

CHOJNICZANKA: Mateusz Kuchta – David Niepsuj, Marcin Grolik, Glib Bukhal Michał Mikołajczyk – Szymon Stróżyński (58 Konrad Formela), Szymon Drewniak (46 Sam van Huffel), Paweł Czajkowski, Tomasz Mikołajczak (58 Filip Karbowy), Adam Ryczkowski (58 Michał Jakóbowski) – Patryk Tuszyński.
II część: Damian Primel – Grzegorz Szymusik, Mateusz Bartosiak, Kacper Kasperowicz, Czesław Raburski (110 Konrad Formela) – Kamil Mazek, Sam van Huffel, Bartłomiej Kalinkowski, Filip Karbowy, Michał Jakóbowski – Szymon Skrzypczak.

CHROBRY: Damian Węglarz (91 Jakub Korolewicz) – Jakub Kuzdra (61 Natan Malczuk, 91 Michał Ilków-Gołąb), Mavroudís Bougaḯdis (91 Albert Zarówny), Michał Michalec (61 Oliver Práznovský), Artur Bogusz (61 Jakub Kuzdra, 91 Artur Bogusz), Patryk Mucha (91 Eryk Pieczarka), Jaka Kolenc (91 Maksym Iwanowicz), Dmytro Biłonoh (46 Jakub Górski), Sebastian Steblecki (91 Szymon Bartlewicz), Miłosz Jóźwiak (61 Dawid Hanc), Rafał Wolsztyński (61 Kamil Wojtyra).

żółte kartki: Mikołajczyk, Raburski.
czerwona kartka: Czesław Raburski (110′ – druga żółta kartka).

Proudly made by