Do następnego meczu pozostało

Sparing nr 2: Wisła Płock – Chojniczanka 1:1 (0:1)

Chojniczanka zremisowała z Wisłą Płock 1:1 w drugim sparingowym starciu przed sezonem 2022/23. Gola dla Chluby Grodu Tura zdobył Łukasz Wolsztyński, który strzałem głową po zagraniu Adama Ryczkowskiego, wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego długo prowadzili, ale na dwie minuty przed końcem spotkania, arbiter podyktował jedenastkę po faulu w polu karnym. Rzut karny na gola zamienił Dawid Kocyła.

 


SPARING NR 2 (GNIEWINO): WISŁA PŁOCK – CHOJNICZANKA 1:1 (0:1)
0:1 – Łukasz Wolsztyński (37')
1:1 – Dawid Kocyła (88' – z rzutu karnego)

CHOJNICZANKA: Maciej Kikolski – Marcin Grolik, Wojciech Błyszko, Kacper Kasperowicz – Adam Ryczkowski, Paweł Czajkowski, Łukasz Wolsztyński, Bartłomiej Kalinkowski, Kamil Mazek – Tomasz Mikołajczak, Szymon Skrzypczak.
II połowa: Miłosz Garstkiewicz – Sebastian Golak, Mateusz Bartosiak, Maciej Białczyk – Michał Mikołajczyk (82' Szymon Zimnicki), Mateusz Cegiełka, Kacper Sztuka (73' Medard Dahms), Filip Karbowy, Szymon Stróżyński – Robert Janicki, Antoni Prałat.

WISŁA: 99. Bartłomiej Gradecki – 33. Damian Zbozień, 2. Damian Michalski, 98. Steve Kapuadi, 21. Igor Drapiński – 13. Michał Mokrzycki, 92. Dominik Furman, 16. Bartosz Zynek – 13. Milan Kvocera, 95. Damian Warchoł, 11. Davo.
II połowa: 99. Bartłomiej Gradecki – 17. Martin Šulek, 4. Adam Chrzanowski, 5. Anton Krywociuk – 32. Fryderyk Gerbowski, 23. Filip Lesniak, 6. Damian Rasak, 89. Aleksander Pawlak – 14. Dawid Kocyła, 91. Aleksa Maraš, 7. Radosław Cielemęcki.

Z nazwisk o których jeszcze nie informowaliśmy w naszym zespole zagrali: 19-letni skrzydłowy Szymon Stróżyński z Miedzi Legnica, 18-letni napastnik Antoni Prałat z Jaroty Jarocin i 18-letni pomocnik Medard Dahms z Zawiszy Bydgoszcz.

Proudly made by