Sparing nr 5: Jagiellonia Białystok – Chojniczanka 2:0

Za Chojniczanką już piąty mecz sparingowy. W sobotę Żółto-Biało-Czerwoni przegrali z Jagiellonią Białystok 0:2. Przez większość meczu utrzymywał się bezbramkowy remis. Chojniczanka grała odważnie i w wielu fragmentach spotkania, to właśnie nasz zespół prowadził grę. Spotkanie rozegrano w formule 4×30 minut. Wynik otworzył Jesus Imaz w 87 minucie spotkania. Krótko po rozpoczęciu czwartej kwarty, pięknego gola zdobył Martin Pospisil, ustalając wynik meczu.

SPARING NR 5 (OPALENICA): JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – CHOJNICZANKA 2:0
1:0 – Jesus Imaz (87')
2:0 – Martin Pospíšil (91')

CHOJNICZANKA:
I i II kwarta: 19. Bartosz Neugebauer (50', 33. Sebastian Szabłowski) – 3. Marcin Grolik, 47. Wojciech Błyszko, 50. Maciej Białczyk – 29. David Niepsuj (31', 28. Michał Mikołajczyk), 8. Sam van Huffel, 4. Paweł Czajkowski, 22. Bartłomiej Kalinkowski (44', 17. Tomasz Mikołajczak), 11. Kamil Mazek – 14. Robert Janicki, 7. Adam Ryczkowski.
III i IV kwarta: 33. Sebastian Szabłowski (91', 99. Sebastian Sobolewski) – 21. Sebastian Golak, 5. Mateusz Bartosiak, 31. Sebastian Olszewski – 20. Szymon Stróżyński, 77. Łukasz Wolsztyński, 45. Mateusz Cegiełka, 27. Filip Karbowy, 28. Michał Mikołajczyk (91', 91. Szymon Zimnicki) – 17. Tomasz Mikołajczak (91', 13. Konrad Formela), 30. Szymon Skrzypczak.

JAGIELLONIA:
I i II kwarta: 33. Zlatan Alomerović – 19. Paweł Olszewski, 25. Bogdan ?îru, 72. Mateusz Skrzypczak, 2. Michał Pazdan (31', 40. Patryk Czerech), 27. Bartłomiej Wdowik – 77. Wojciech Łaski, 22. Oliwier Wojciechowski, 8. Nené, 10. Fedor Černych – 13. Andrzej Trubeha.
III i IV kwarta: 50. Sławomir Abramowicz (91', 66. Miłosz Piekutowski) – 23. Mikołaj Wasilewski, 15. Bartosz Bernatowicz, 5. Israel Puerto, 40. Patryk Czerech, 36. Jakub Lewicki – 11. Jesús Imaz (91', 30. Maciej Twarowski), 18. Jakub Witek, 26. Martin Pospíšil, 9. Bartosz Bida – 28. Marc Gual (91', 16. Mateusz Kowalski).