Do następnego meczu pozostało

Sparing nr 6: Chojniczanka – Zawisza Bydgoszcz 2:0 (0:0)

W środowe popołudnie piłkarze Chojniczanki rozegrali szósty mecz sparingowy w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. Podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego pokonali Zawiszę Bydgoszcz 2:0 po golach Łukasza Wolsztyńskiego i Artura Pląskowskiego.

 

SPARING NR 6 (OPALENICA): CHOJNICZANKA – ZAWISZA BYDGOSZCZ 2:0 (0:0)
1:0 – Łukasz Wolsztyński (62')
2:0 – Artur Pląskowski (75')

CHOJNICZANKA: Szymon Lewandowski – Michał Mikołajczyk, Sebastian Olszewski, Mateusz Bartosiak, Michał Grobelny, Marcin Trojanowski – Filip Karbowy, Mateusz Cegiełka, Daniel Ściślak – Konrad Formela, Szymon Skrzypczak.
II połowa: Kamil Broda – Marcin Grolik, Damian Byrtek, Kacper Kasperowicz, David Niepsuj, Paweł Czajkowski, Kamil Mazek, Sam van Huffel, Łukasz Wolsztyński, Mateusz Klichowicz, Artur Pląskowski.

ZAWISZA: Michał Dumieński – Adam Paliwoda, Ariel Jastrzembski, Sebastian Weremko – Stanisław Wędzelewski, Korneliusz Sochań, Wojciech Mielcarek (46' Cyprian Maciejewski), Michał Płatek – Rafał Piekuś, Oskar Furst (46' Robert Tunkiewicz) – Piotr Okuniewicz.

 

Proudly made by