Do następnego meczu pozostało

Sparing nr 8: Arka Gdynia – Chojniczanka 2:1

Chojniczanka przegrała z Arką Gdynia w swoim przedostatnim sparingu przed inauguracją rundy wiosennej. Wynik otworzył w 7 minucie Artur Pląskowski, a asystę przy trafieniu naszego napastnika zaliczył David Niepsuj. W 13 minucie wyrównał Hubert Adamczyk, a trzy minuty później do siatki trafił Christian Aleman.

 

SPARING NR 8 (GDYNIA): ARKA GDYNIA – CHOJNICZANKA 2:1
0:1 – Artur Pląskowski (7')
1:1 – Hubert Adamczyk (13')
2:1 – Christian Aleman (17')

CHOJNICZANKA: Kamil Broda – Marcin Grolik, Damian Byrtek, Kacper Kasperowicz – David Niepsuj, Paweł Czajkowski, Sam van Huffel, Łukasz Wolsztyński, Kamil Mazek – Tomasz Mikołajczak, Artur Pląskowski.
II połowa: Szymon Lewandowski – Michał Grobelny, Mateusz Bartosiak, Sebastian Olszewski – Marcin Trojanowski, Mateusz Cegiełka, Filip Karbowy (75' Mateusz Koniuszy), Daniel Ściślak, Michał Mikołajczyk – Konrad Formela, Szymon Skrzypczak.

Proudly made by