Do następnego meczu pozostało

Sparing: Stomil Olsztyn – Chojniczanka 0:3 (0:1)

Chojniczanka w dobrym stylu pokonała pierwszoligowy Stomil Olsztyn w ostatniej próbie przed inauguracją rundy wiosennej.

 

Wynik otworzył Artur Pląskowski, który jest najskuteczniejszym zawodnikiem Chluby Grodu Tura w trakcie zimowych przygotowań. Pląskowski wykorzystał zagranie Davida Niepsuja. Druga bramka padła po ładnej akcji podopiecznych trenera Tomasza Kafarskiego. Gola strzałem głową zdobył Mateusz Cegiełka, a ostatnie podanie przy trafieniu zaliczył Kamil Mazek. Wynik ustalił Szymon Skrzypczak, który dostał precyzyjne podanie od Mateusza Klichowicza.

SPARING NR 9 (OLSZTYN): STOMIL OLSZTYN – CHOJNICZANKA 0:3 (0:1)
0:1 – Artur Pląskowski (11')
0:2 – Mateusz Cegiełka (66')
0:3 – Szymon Skrzypczak (90')

CHOJNICZANKA: Kamil Broda (70' Szymon Lewandowski) – Marcin Grolik (68' Michał Grobelny), Damian Byrtek (46' Mateusz Bartosiak), Kacper Kasperowicz (68' Sebastian Olszewski) – David Niepsuj (70' Marcin Trojanowski), Paweł Czajkowski (70' Konrad Formela), Sam van Huffel (46' Daniel Ściślak), Łukasz Wolsztyński (60' Mateusz Cegiełka), Michał Mikołajczyk (46' Kamil Mazek) – Tomasz Mikołajczak (60' Mateusz Klichowicz), Artur Pląskowski (60' Szymon Skrzypczak).
 

Proudly made by